Leden 2014

Sasaeng fanoušci EXO o sobě dávají zase vědět

22. ledna 2014 v 13:39 | Jung Je Yoo |  EXO

Sasaeng fanoušek si tentokrát vyhlídl D.Oa a podle všeho se vloupal do bytu skupiny.

Dne 20.ledna se jeden z fanoušků "pochlubil" na své stránce svým úlovkem, který nabízí dokonce na prodej. Celý příspěvek fanynky zní: "Prodávám spodní prádlo Do Kyungsooa (D.O). Osobně jsem si ho vzala z jeho dormu. Bylo pro mne extremně těžké se tam dostat. Myslím si, že by to stálo 10 USD (cca 204 Kč). Nevěříte mi? Na spodním prádle je pár pramínků vlasů, které můžete dát na test DNA. Také mám ponožky. Příští týden se tam vracím pro spodní prádlo od Sehuna, jestli si jej chcete rezervovat. Nemohla jsem se dostat přes ochranku EXO-M. Stihla jsem vzít jen tuto věc. Prodávám také pramínky vlasů."

Ostatní fanoušci jsou samozřejmě touto věcí znechuceni a mluví o narušování lidských práv.


Bože oni si fakt nedají pokoj! Nemohli by je už konečně nechat na pokoji?! (ano velice debilní otázka já vím, že ne!)

Nicole už není oficiáně členkou+ JiYoung opouští skupinu

16. ledna 2014 v 21:10 | Jung Je Yoo |  Kara
O tom, že Nicole a JiYoung odejdou jsem vám psala, ale ode dneška už není Nicole členkou KARA (oprava v Koreji už je něco po 5 ráno).Spekulace, že právě tyto dvě členky skupinu KARA opustí, se vyrojily na internetu již před několika měsíci a naneštěstí pro fanoušky se ukázaly jako pravdivé.

Zatímco Nicole končí po sedmi letech smlouva zítřejším dnem, a to 16. lednem 2014, Jiyoungina má trvání až do dubna.

Zpráva o Nicolině odchodu se objevila na internetu o něco dříve a zástupci společnosti DSP Media se nechali slyšet, že Nicole se chystá odjet na nějaký čas do Spojených států, mimo světla všech reflektorů.

Oficiální vyjádření znělo: "Smlouva Nicole, která byla členkou KARA po sedm let, končí 16. ledna 2014. Její spolupráce se skupinou se uchýlila ke konci, ovšem doufáme, že ji budete nadále podporovat v jejím novém začátku.
Skupina KARA se tento rok bude soustředit na aktivity jako herectví, ale také album. Doufáme, že budete skupinu i nadále podporovat a milovat, i když se teď bude představovat s poněkud odlišnou image."

Úplný odchod Jiyoung zatím není oficiálně potvrzen, ovšem z vyjádření společnosti je více než jasné, že skupinu přinejmenším dočasně opustí se záměrem soustředit se více na studia.

"Jiyoung má stále ještě čas a stále je součástí DSP Media a to až do dubna, kdy její smlouva končí. Jak již jsme dříve informovali, vyjádřila přání soustředit se více na studia, ale zároveň stále udržovat styky s DSP. Jiyoungina smlouva prodloužena nebude, možná však bude podepsána nová. Potvrzujeme ovšem předchozí spekulace, že si Jiyoung přeje opustit skupinu, soustředit se na školu a následně se vydat cestou herectví. Tedy dubnem počínaje se seskupení skupiny změní a v budoucnu se budeme soustředit na Gyuri, Seungyeon a Haru. Děkujeme."
Ach jo. KARA mám opravdu ráda teď to bude divné. Já už to vidím. Hledám je: Počkat kde jsou? A jo vlastně. (to samé mám s DongHem)

JaeJin (FT Island) má dívku!

14. ledna 2014 v 18:50 | Jung Je Yoo |  FT Island

Lee Jae Jin se o víkendu zúčastnil finále singapurské hudební soutěže Kpop Star Hunt 3. Po skončení byl přítomen na tiskové konferenci, kde čelil všetečným otázkám od médií. Došlo i na jeho milostný život:

Reportérka: Je zde nějaká možnost, že jste zadaný?
Jae Jin: Neřeknu vám, kdo to je, ale řeknu vám, jestli s někým chodím.
Reportérka: Máte teď někoho?
Jae Jin: Hmm? Hmm? (usmívá se a kýve) Ano! Ano, ano... (odpovídá anglicky a významně si oddychuje)
Reportérka: Je zde něco, co nám o vaší dívce můžete říct?
Jae Jin: NE!! Skončili jste? (znovu odpovídá anglicky a všechny svým chováním baví)
Reportérka: Je to někdo ze showbyznysu?
Jae Jin: Skončili jste? (znovu anglicky)

Celý rozhovor můžete zhlédnout zde.

Přejeme mladému umělci hodně štěstí v osobním životě!
Jéé to je super!! Hrozně mu to přeju! Jsem moc ráda, že někoho má! Ať vám to s neznámou dívkou vydrží co nejdéle!!

Video pro U-KISS

6. ledna 2014 v 23:43 | Jung Je Yoo |  U-KISS
Lidííííí já už to konečně mám!!!!!!!! Mám to!!!!!!!!!! Už je to za mnou a já mám hawaii. Tolik starostí, nervů atd. co to obnášelo. Ale konečně je to za mnou! Muchhahahahhahahhahahahhahaha!!!!!!!!! Tak aspoň aby to k něčemu bylo. Jo a než zapomenu veřejně děkuji všem zůčastněným. A spešl díky patří Mirce, která se to poté snažila hoooodně zpropagovat dále mé nejlepší kámošce Niki (ale nemysli si, že to máš za to ''3D'' focení!!! nebojte 3D obrázek tam opravdu není), ty víš za co (ale dělat to nemusela já bych si ten konec klidně přeložila).


LeeTeukovo otec a jeho prarodiče zemřeli

6. ledna 2014 v 16:45 | Jung Je Yoo |  Super Junior
6.1.2014 zemřel na atomobilovou nehodu LeeTeukovo otec (Park Yong In (57)) a jeho prarodiče (děda- Park Hyeon Seok. a babi- Cheon Kyeong Tae). Všichni jeli ve stejném voze. Jejich ostatky budou položeny v Daegu a pohřeb bude probíhat 8.1. Jak všichni ví LeeTeuk je právě teď na vojně, ale jakmile se to dozvěděl spěchal domů!

Příjdu ze školy jdu se podívat na facebook (někomu jsem přála) a tam tohle Plačící. Je mi to moc líto. Leeteuku buď silný! Upřímnou soustrast!!