Září 2013

Make your move film s BoA

27. září 2013 v 19:09 | Jung Je Yoo |  BoA
Make your move film s českým dabingem bude mít premiéru 17. října. Jéé tam se musím dostat, ale ne na premiéru ta bude asi drahá, ale potom tam s kámoškou půjdem (teda pokud budu mít prachy). No nevypadá to skvěle no slabý slovo sice tam je asi romantika, ale to přežiju. BoA je úžasná tanečnince a prostě super.


Na HongKong míří nejsilnější tajfun za posledích 30let

22. září 2013 v 18:13 | Jung Je Yoo |  Čína
Supertajfun Usagi, který vyhnal z domovů na Tchaj-wanu tisíce lidí, ohrožuje aktuálně čínské území. Na jeho příchod se připravují především v Hongkongu, kde ho označují za nejsilnější bouři, která město zasáhne za posledních 30 let.

Příchod tajfunu Usagi nikdo nebere na lehkou váhu, byla pozastavena činnost v přístavu, zrušena byla i většina letů. V oblasti Perlové řeky jsou přepravovány tisíce lodí dále do vnitrozemí, a to kvůli strachu z vysokých vln.
Muži na pobřeží pozorují řádění Tajfunu Usagi
Muži na pobřeží pozorují řádění Tajfunu Usagi
FOTO: China Stringer Network, Reuters

Národní meteorologické centrum v Číně vyhlásilo v návaznosti na příchod tajfunu nejvyšší stupeň varování. Podle prognóz totiž může na hustě osídleném území dosahovat rychlost větru hodnoty až 165 km/h, hrozí rozsáhlé záplavy a nadměrné vysoké přílivové vlny.
Lidé v Číně fotografují vlny způsobené tajfunem Usagi
Lidé v Číně fotografují vlny způsobené tajfunem Usagi
FOTO: Chance Chan, Reuters

V provincii Fu-ťien bylo evakuováno do bezpečnějších oblastí na 80 000 lidí. V jaderné elektrárně Guangdong probíhají zajišťovací práce k co největšímu zabezpečení zdejší stanice.
Tajfun Usagi na Filipínách
Tajfun Usagi na Filipínách
FOTO: Aaron Favila, ČTK/AP

Mnohé letecké společnosti zcela přerušily lety do měst Guangdong a Fujian, mezi čínskou pevninou a Tchaj-wanem byla přerušena lodní doprava, uvedla podle BBC místní agentura Xinhua.
Žena bojuje se silným větrem
Žena bojuje se silným větrem
FOTO: Vincent Yu, ČTK/AP

Pokud se situace výrazně zhorší, budou během pondělí uzavřeny mnohé firmy a také burza v Hongkongu.


EXO v Německu

20. září 2013 v 13:36 | Jung Je Yoo |  EXO
EXO jsou v Německu na celý týden kvůli focení. Teda aspoň podle toho co jsem četla. Klucí během toho týdne zajděte k nám do ČR. Proč se musí fotit tam DBSK tady fotili tak proč ne oni. Jak já to Německo nemám ráda (ne jenom kvůli tomuhle). Když si uvědomím, že mě v pondělí/úterý/středa (nevím, který den) čeká zkoušení z němčiny a tím si hned vzpomenu na ně. Já už vidím jak na tabuli píšu EXO nebo nějak členy místo nějakých slov. Achjo zase nám zbývá čekat a čekat kdy se objeví u nás.
*20:14* Nechci vidět jak bude vypadat němčina když už teď místo Auf Wiedersehen čtu Auf Wiedersehun a věřte už jsem to několikrát řekla úče.

Black and white EXO

19. září 2013 v 17:26 | Jung Je Yoo |  EXO
Jsem vážně v koncích nevím co přidávat. Tak aspoň nějaké fotky. Ano ano zase EXO.Mám problém

15. září 2013 v 11:02 | Jung Je Yoo
Před nedávnem jsem si objednávala přes jednu holčinu EXO náramky a ty ''rukavice'' (viz. dole) co měl ChanYeol v MV History (ty s tím nápisem EXO). Náramky už mám, ale teď nastal ten problém s rukavicemi. Když jsem se včera dívala na eBay na ty rukavice tak tam bylo, že se nedoručují do České republiky, ale když jsem to objednávala tak tam nic takového nebylo, ale je tam napsáno, že se to dopravuje do celého světa. Nebo je to tím, že tam není ten prodejce ten má totiž asi dovolenou či co, protože tam je naspáno, že by se měl vrátit 15. (čili dnes).
A tak se vás ptám jestli nevíte jestli to příjde nebo ne, protože já už je zaplatila a nevím jestli bych ty peníze dostala zpět. Jestli to nepšlou a já ty peníze nedostanu zpět tak doma bude peklo to je tu sice furt, ale teď by tu bylo ještě horší.
Ať už za kladnou či zápornou odpověď vám děkuji.


Lepší fotku, kde jsou vidět ty rukavice jsem nenašla.

Dodatek 19.9. Už je vyřešeno. Peníze poslali zpět s tím, že se to k nám do téhle debilní země neposílá. Proč to tam sakra nemohl/a dát dřív. No, ale aspoň to poslali bez nějakých dohadů. Tak a já si skuísím vybrat něco jiného.

B.A.P Warrior (japan 1st single)

14. září 2013 v 17:26 | Jung Je Yoo |  B.A.P
MV je úžasné, ale k Warrior mi více sedí korejština než japonština. Ne, že bych nějak extrémně rozeznala japonštinu od korejštiny, ale Warrior v japonštně mi příjde divný.


Tao uronil slzu při vzkazu pro rodiče

14. září 2013 v 14:24 | Jung Je Yoo |  EXO
Tao se zúčastnil soutěže ve skoku do vody a při této přiležitosti promluvil k rodičům.
Epizoda soutěže 'Star Diving Show Splash' byla odvysílána 13. září, a jako podporu měl Tao u sebe Luhana, Suha a Sehuna, kteří ho podpořili slovy 'Máme důveru v našeho člena Taa. Mějme se rádi, EXO!'

Když se moderátor zeptal, jestli o této soutěži ví i jeho rodiče, řekl: "Jelikož žiju sám v Koreji, chybí mi rodiče." Poté uronil slzu a dál pokračoval ve vzkazu pro své rodiče: "Mami, tati. Je to už dlouho, co jsme se naposled viděli. Vážně mi chybíte. Vrátím se s dobrými výsledky. Miluji vás."

Na jeho výkon, za který získal 30 bodů se můžete podívat v tomto videu

EXO Why So Serious?

13. září 2013 v 17:11 | Jung Je Yoo |  EXO
Už dlouho přemýšlím jestli mám radši verzi od nich nebo od SHINee. Klukům se to moc povedlo.


BTS N.O MV

11. září 2013 v 13:14 | Jung Je Yoo |  BTS
Tak co na to říkáte? Já říkám: to je úžasný (neříkám to snad na všechno? No to je fuk)


BTS N.O teaser 2

9. září 2013 v 22:06 | Jung Je Yoo |  BTS
Stále to vypadá krásně a už se nemůžu dočkat na 11.9 až to vydají.