Srpen 2012

U-Kiss Believe

25. srpna 2012 v 16:04 | Jung Je Yoo |  U-KISS
A jelikož tu chybí něco o U-Kiss tak to napravuju a dávám sem jednu z mých oblíbených písniček od nich. Vlastně jediný co t je o nich tak je to že sem přála Alexandrovy a ten už tam neni ale pro mě je pořád člen tak jako Kibum. ALe já u každý skuiny kde někdo odešel tak je beru pořád jako členy například u SuJu pro mě platí Forever15 a žádný Only 13.

Super Junior SPY MV

13. srpna 2012 v 12:42 | Jung Je Yoo |  Super Junior
TAk konečeně SM ent. vidali videoklip k SPY. a je to úžasnej videoklip prostě všechno ale než to vidali tak tu písnčiku umim pomálu už naspamět. akorát nevim proč ale ty LeeTeukovo vlasy mě strašně rozesmívaj.
a promintě že to píšu až ted když už mv tam je jakou dobu ale já byla u dědy mu pomahat se zahradou

Olympiáda pořadí

12. srpna 2012 v 22:53 | Jung Je Yoo
Tak dnes skončila olimpiáda a Čína skončila 2 s 38 zlatými,27stříbrných a 22 bronzových. A Korea na 5místě 13zlatých, 8 stříbrných a 7 bronzových. TAkže velká gratulace.
a tady najdete i ostatní Asijské státy
p.s.promintě že tu nejsou moc články ale nějak nestíham a to sem pořád doma.

Chceš?

9. srpna 2012 v 15:03 | Jung Je Yoo |  Nápady pro K-pop
Už Tě nebaví být nevýrazný fanoušek K-popu? Fanoušek kterého každý uráží že má rád K-pop? Fanoušek který jen sedí a tiše doufá že někdo z K-popu přijede do Česka? Mě to teda vadí. A proč tohle vlastně píšu? Píšu to protože já se na K-pop srazy nedostanu,a nebaví mě jen tiše doufat že přijedou. A tak sem se rozhodla že skusím uspořádat K-pop sraz v Plzni. Takže si z Plzně a nedostaneš se do Prahy? Nebo odkad koliv si a chceš se zůčastnit K-pop srazu v Plzni tak přijed někdy od 21přijed do Plzně a zůčastni se. Ale má to jeden problém musí nás být víc jak 10. Takže kdo se chce zůčastnit tak at mi napíše do komentů nebo na e-mail jani963@seznam.cz do komentů napiš že se chceš zůčastnit a napiš den který by se ti hodil ale musí to být od 21. a pokud na e-mail tak jako první napiš K-pop sraz a potom to samý co do komentů. A jestli nás teda bude víc jak 10 tak sem přijed a měj s sebou nějaký plakát kde bude Tvá napsaná Tvá oblíbená skupina,či víc či zpěvák nebo cokoliv nebo korejsou vlajku nebo prostě cokoliv s Korejí. A datum by ste si teda vybrali kterýho datumu bude nejvíc ten platí a sešli by sme se na Náměstí. A jak nás poznáte jednoduše ten kdo příjde jako první ten bude stát u stříbrného anděla,a potom nás už poznáte.Jo a čas ještě napište. A přemýšlíte jak se to dostane někam kde si toho lidé všimnou? Všimnou si toho tak že to nejdůležitější se bude natáčet ne televizním štábem ale námi fanouškami a potom se z toho udělá video a dá se na Youtube. A co by se tam dělalo? No povídalo,tancovalo no prostě spousty věcí.
Tak prosím kdo by chtěl tak at napíše tomu kdo se ozve mockrát děkuji.A ještě ten kdo by se chtěl zůčastnit by to mohl dát na svůj blog nebo o tom někomu povědět aby se to rozšířilo.

Olympidáda pořadí

3. srpna 2012 v 20:23 | Jung JE yoo |  Jižní Korea
TAk ted koukam na sportovní noviny a co vidim pořadí takže tady je
1.ČÍNA
2.někdo
3.KOREA
12.Japonsko
no a někde daleko ,je ČR ale ta mně nezajímá mně zajímá Asia a Čína je na 1místě Korej na 3 takže gratuluju.ale ty medajle vim alenechce s emi pstá a to místo mam na netu přečtený. no myslim si že všechny státy z Asie nemusim vypisovat jo a vim že Kanada do Asie nepatří ale v ní je narozen HEnry a tak Vám povím kde je je až na místě 25 ale i tak lepší někde než nikde a hlavní je zůčastit se a ne vyhrát.

Super Junior SPY teaser

3. srpna 2012 v 9:54 | Jung JE Yoo |  Super Junior
Tak tohle sem našla asi před 10minutama a tak to sem dávám. Už se na to strašně těším až to vydaj a má se to vydat 5.8 takže už jen 2dny. Chudák Niki to neuvidí. Ten teaser je úžasnej.