Červenec 2012

Skandál na olimpiádě

31. července 2012 v 20:56 | Jung Je Yoo |  Jižní Korea
Je to už starý ale to je fuk. já už to vim jakou dobuz ale v tu dobu sem byla u tatky a potom sem to zapomněla napsat7NA olimpidě spletly severokorejskou vlajku s jihokorejskou. Severokorejkyně (fotbaloví tým) odmítaly vyjít na hřiště. a výkop se zpozdil asi o 40minut. Diváci ale netušily co se děje.


na této tabuli se jim objevila špatná vlajka tato už je správná

podle mně toho všichni výte hodně a jestli ne tak mi napište a já vám povím víc

Jihokorejka na olimpiádě brečela

31. července 2012 v 20:48 | Jung Je Yoo |  Jižní Korea

Jihokorejská šermířka odmítla po porážce opustit sportoviště

Olympiáda v Londýně má za sebou teprve tři soutěžní dny a už má na kontě první kontroverzní událost.
Zrodila se v soutěži šermířek. Konkrétně v souboji Němky Brity Heidemannové s Shin A-Lam z Jižní Koreje.
Asijská olympionička odmítla přijmout porážku v boji o postup do finále a se slzami v očích zůstala skoro hodinu zdrceně sedět na sportovišti, čímž zablokovala další program soutěže. Jihokorejskou šermířku zdrtil způsob, jakým přišla o postup do boje o zlato.
Němka jí totiž uštědřila vítězný zásah poté, co byla zastavena časomíra vteřinu před koncem střetnutí. Když se čas rozběhl, Heidemannová bleskurychlým zásahem poslala Jihokorejku "jen" do boje o bronz, když vyhrála duel výsledkem 6:5. Pokud by byl stav nerozhodný, pokračoval by souboj v prodloužení.
Shin A-Lam podala okamžitě protest, který rozhodčí zamítli. Během jejich porady zůstala se zbraní v ruce sedět na kolbišti a brečela.
Jihokorejská šermířka však pravidla neporušila. Ta totiž říkají, že pokud šermíř odejde z kolbiště před vynesením výroku rozhodčích, přiznává tím svoji porážku.
"Měla jsem vyhrát," ronila po utkání slzy poražená šermířka. Ale nebyla jediná, kdo byl se závěrem souboje nespokojený.
"Korejci měli právo protestovat, ale byla škoda, že zamítnutí jejich protestu trvalo tak dlouho," zlobil se vedoucí německého týmu Manfréd Kaspar.
Jihokorejskou olympioničku semifinálová porážka a následné čekání na výrok jury poznamenalo natolik, že o něco později prohrála i souboj o bronz s Číňankou Sun Yujie. Semifinálový incident nakonec zastínil i boj o zlato, ve kterém Heidemannová podlehla v prodloužení Ukrajince Šemjakinové 8:9.
zdroj:http://londyn2012.e15.cz/placici-jihokorejska-sermirka-odmitla-po-porazce-opustit-sportoviste/?utm_source=mobilmania&utm_medium=selfpromo&utm_campaign=rsshubchudák holka je mi jí líto

SHINee avatary

29. července 2012 v 12:30 | Jung Je Yoo |  SHINee


Tohle sou moje 2avatary. tak doufám že se Vám líbí.kopíruj se zdrojem,nic neupravuj nevydávej za své.


Super Junior avatary

28. července 2012 v 13:00 | Jung Je Yoo |  Super Junior
Tak to sou mí první avatary tak doufám že se Vám líbí. kopíruj se zdorejm,nevydáej za své a nic neupravuj.
Je jich všech 15 i když Hangeng a Kibum tam nejsou ale pro mně sou furt členové a Henry a Zhoumi taky je považuju za členy.

Yo Seob vs Gi Kwang

27. července 2012 v 17:00 | Jung Je Yoo |  B2ST/BEAST
Tohle video sem už viděla asi před 1týdnem možná dýl a tak mě napadlo že Vám to sem přednastavím. Chudák YoSeob ten skok s otočením nebo co to je bych teda taky nedala dala bych všechno ale tohle ne. Ale rozesmáli mě ty jeho pohledy když mu ta ženský začala zpívat a divně tančit Chu a potom když si Gi Kwang připravoval židli (čas 2:50). a ty jeho další pohledy. Jenom je škoda že když už tam byly B2ST že tam nebyl JunHyung (můj oblíbenec) a ani nevim proč ale chtěla bych ho tam a když už tam byly MBLAQ vlastně sem viděla jen Joona tak tam mohly dát i Thundra (taky můj oblíbenec). ale to je ted jedno a tady je video užíte si ho. a kdo by chtěl odpovědět tak by mi mohl na otázku jestli by aspon něco zvládl.

Kim JongHyun životopis(info)

26. července 2012 v 15:30 | Jung Je Yoo |  SHINee

Kim JongHyun

Jméno:Kim JongHyun
Přezdívky:JongHyun,Bling Bling JongHyun,Naughty Jjong(nemravný)
Datum narození:8.4.1990
Rodné město:Jižní Korea, Soul
Pozice:hlavní zpěvák
Vedlejší pozice:tanečník
Povolání:zpěvák,tanečník a skladatel
Žánry:Hip Hop,R&B
Znamení:Beran
Koníčky:sledování filmů,pasní textů,zpěv,hra na klavír a na kytaru, baskytaru,mandarínština
Krevní skupina:AB
Oblíbená barva:zelená
Barva očí: hnědá
Výška:173
Vzdělání:Hudební Institut v Soulu
Sourozenci:(rodiče) starší setra
Jazyk:korejština(rodný),mandarínština,angličtina

Filmová kariéra:

2011 - Immortal Song 2

Kariéra:

Před debutem nahrál duet se zpěvačkou Zhang Liyin (pro její čínský album a písen se jmenovala Wrongly Given Love.Také ještě nazpíval duet s G20 písen Let's Go,potom ještě svoje solo v roce 2011 So Goodbay. A ted v roce 2012 písen s SMTown Dear My Family.
V listopdu roku 2009 v písni RingDingDong zpíval na jeho místě Yesung(Super Junior).
JongHyun napsal slova pro písen Juliette ve 2albu Romeo.
A taky Obession a část Up & Down ve 2studiovém albu Lucifer.
Ve 4albu Sherlock .
JongHyun byl objeven v roce 2005 SM Casting System.A v roce 2008 byl vybrán do skupiny SHINee.
V listopadu byl vybrán do skupiny SM Ballad spolu s Kyuhyunem (Super Junior), Jayem (The Trax),a s Jinem.


Zajímavosti:

Než debutovali dával na Taemina velký pozor. Takže ho doprovázel domů,nebo si fotil ESPezetky taxíků aby se mu nic nestalo.
Když je nervozní tak rychle mluví ale všichni sou na to zvyklí takže to už ani nevnímají.
O JongHyunovi se tvrdí že zná nejlíp Taemina v soukromém životě.
Má nejsilnější hlas ve skupině.
Rád nosí zářivé doplnky.
Když hrej jejich nebo jeho písnička pokaždé s ní zpívá nebo tancuje protože si nemůže pomoct.
Hodně si zakládá na svém zdraví=třeba by nikdy nesnědl instantní nudle i kdyby umíral hlady.

Tak a chtěla sem Vám napsat i o jeho zranění s kotníkem ale to už je starý takže o tom toho každý ví hodně.

Obrázky:

Videa:

funny moments of Hello Baby (zábavné momenty z Hallo Baby)
Na lodi


Bling Bling JongHyun


K-pop

25. července 2012 v 7:00 | Jung Je Yoo
K-pop je něco úžasného. Dokáže povzbudit například A-yo,Shout out a další od SHINee,nebo Shake it up Mr.Simple,atd od Super Junior a od dalších skupin. Já když sem čekala na punkci tak SHINee mě uklidnily a cítila sem se s nimi o dost líp měla jsem pocit že díky nim zvládnu úplně vše. Taky máte takovíí pocit když ste naštvaný nebo nervný atd že oni sou tu pro nás a díky nim zvládneme i nejhorší den na světě.nebo když se doopravdy něčeho bojíme oni nám pomůžeou. My bychom jim měly strašně děkovat...Někdo díky nim poznal sám sebe.
Každej má písen o tom jak je život hroznej atd. ale to K-pop nemá. K-pop má texty o lásce a že i když už sebevíc nemůžeme nemáme se vzdát atd.
Oni museli dřít narozdíl od ostatních oni na kokurz šli a pořádně dřeli aby je přijmuli někteří šli dokonce aniž by o tom věděli jejich rodiče a někdo to dělá pro někoho jako DongHae pro svého otce.
Jejich osud někdo kdo K-pop nemá rád řekne ,,Ježiši co on/ona o tom ví.Tss ona/on dostane všechno co chce.On/ona si asi prošli.'' Ale když Vám kluk který měl 20% šanci na přežití zazpívá že se nemáte bát a nikdy se nevzdat že příjdou dobré dny.Tak to už něco znamená. Super Junior si toho také hodně prošli (každý fanoušek ví o čem mluvím) nebo Taemin ze SHINee kterého šikanovali atd.
Tak každý ví proč má K-pop rád a proč i já ho mám ráda já bych si bez K-popu nedokázala život představit.

Pozastavuju

22. července 2012 v 20:28 | Jung Je Yoo |  Blog
Tak musim pozastavit ale jen na 1týden,protože jedu k tatkovi a babi (takta žije s babi když teda není v práci což ej skoro pořád takže tam žije jen tak občas) a tam neni internet ale nebojte se články se přednastavila takže furt tu něco bude. tak a já se mějte.

B2ST Beatiful Night MV

22. července 2012 v 20:15 | Jung Je Yoo |  B2ST/BEAST
Ježiši já úplně zapomněla že B2ST mají vydat album a ted sem si vzpomněla a tak sem hned hledala a rychle našla. A je to úžasný prostě všechno úža. no prostě úža. až na ty jejich vlasy a JunHyung co sis to udělal s vlasama vždyt si měl takoví krásný a ted ale i tak se mi furt líbíš a mam tě ráda

BoA Only One dance version

22. července 2012 v 8:18 | Jung Je Yoo |  BoA
a je tu 7album BoA. Zatím jsem nenašla (už hledám od 7:30 musela sem totiž vstávat brzo a jít domůspala sem totiž u kámošky) MV ale našla sem Dance Version. a můžu říct že ta písnička i choreografiie je úžasná prostě dokonalé. takže to sem dám