Únor 2012

SHINee Trend

28. února 2012 v 18:35 | jani |  SHINee
SHINee je považována za modní ikonu zahájili ''SHINee Trend'',která je ted populární mezi mladší generací.Jejich styl je (autor tohoto stylu je Ha Sang Baek):high-top tenisky,úzké džíny a barevné mikiny,svetry a trička. A také nosí spousty náramků. Ještě nosí klobouky,kšiltovky.
A ted obrázky abyste měli představu jak SHINee codí oblíkaní.
P.S.Já vim u tohoto článku toho moc není ale já Vám to vynahradím příště. Ale mam dojem že sem stejně nikdo nechodí ale to je fuk snad se to postupem času návštěvnost zvíší.
Předchozí články byly SHINee (začátky),SHINee info (o celé skupině).Příští článek o SHINee.

SHINee info

27. února 2012 v 18:29 | jani |  SHINee
Podle SM Entertainment budou SHINee vést tuto generaci co se týče hudby,mody tance. Její název vznikl od slova shin s příponou ee shin=lesklý, je to vykládáno třeba jako ''ti kteří jsou ve světle'' a podobné. Jejich cílem je osilnit fanoušky po celém světe bez ohledu na jejich věk,národnost či styl hudby.SHINee jsou schopni mluvit korejsky(rodná řeč),japonsky,anglicky a čínsky. Se svými koncerty objely hodně měst například.Paříž,Londýn,New Yorker a spoustu dalších (jenom českej republice se vyhejbaj :'(.)
A to bude vše a zítra příde další článek. Také o SHINee
(a minulí článek byl také o SHINee)

SHINee

24. února 2012 v 17:52 | Jani |  SHINee
INFO:Každý den sem přidám něco jeden den třeba alba druhý den zase něco jiného. Ale dokud budu mít co psát o té jedné samé skupině tak to dopíšu a až potom sem dám další.

SHINee

rok2008=začátky
SHINee je jihokorejská skupina která má 5členů ti byli vybráni nejen kvůli zpěvu a tenečním schopnostem ale také i s ohledem na jejich jazykové dovednosti (o nich budou příští články).Vznikly pod společností SM Entertainment v roce 2008.SHINee zůstávaly v utajení až do 18.května 2008,kdy se uvedení nové skupiny objevilo v mnoha článcích na internetu.Členové skupiny už o sobě dali vědět už před zvěřejněním skupiny a vydala mini album se songem Replay kterého se vydalo za první polovinu roku 2008 téměř 18 000kopií. SM Entertainment niž by něco o SHINee odtajily.22.května byl zvěřejněn jejich debutoví klip a o den později i jejich album.23.května skupina propustila SHINee do světa 25.května.2008 s debutovím singlem Nunan Neomu Yeppeo (Replay)".
No snad jsem napsala vše co jsem chtěla. A kdo by skupinu náhodou neznal tak sem dám obrázek.(SHINee je moje nejoblíbenější skupina) A další článek bude o SHINee

Hotovo a Vítejte

23. února 2012 v 17:35 | jani |  Blog
Tak znovu Vás vítám na mém blogu. Tento blog je hlavně o Jižní Korei a hlavně o 3 skupinách z jižní koreje,budou tu ale možná i jiné než tito 3skupiny. Také tu občas bude něco o mém dni,na téma týdne,nějaký smajlíci na zasmání. A pak znova Jižní korea a o její 3skupiny,jejich videa a vše možné. A od zítřka začnu přidávat články. A zatím ahoj

Ahoj

22. února 2012 v 11:33 | jani |  Blog
Ahoj tak vítejte na mém blogu. Ještě tu nic není hotovo ale už na tom pracuju takže do konce tohoto týdne bude vše hotovo. A to bude asi vše.